SHARP BULUT HİZMETİ

SHARP BULUT HİZMETİ
  • Güvenli bilgi erişimic
  • Masa üstü ve mobil cihazlarınızdaki bilgilerinizi oluşturun, erişin ve paylaşın
  • Kullanıcı bazlı üyelik
  • Dokümanlarınıza nerede olursanız erişin
  • Güvenli dosya paylaşımı
  • Dokümanları arşivleyin ve yedekleyin
  • Toplantı akış deneyimi
  • Merkezi kullanıcı üyelik yönetimi

ÜRÜN VİDEOSU   |  ÜRÜN BROŞÜRÜ

Sharp Cloud Portal Office, bulut bazlı güvenli, dosya paylaşım ve yönetim hizmetidir. Elektronik yada kağıt üzerindeki dokümanlarınızı bulut üzerinde saklayarak, bu verilere her türlü masa üstü / Mobil cihazdan ulaşmanızı ve paylaşmanızı sağlar. Verilerinize, masa üstü bilgisayarlarınızdan tablet ve mob,l telefonlarınızdan, akıllı tahta ve çok fonksiyonlu ağ yazıcılarınızdan ulaşabilirsiniz. Verilerinize yerden ve zamandan bağımsız 7/24 ulaşarak çalışma gruplarınız arasında işbirliği ve verimliliği maksimum seviyeye çıkartmanıza olanak sağlar.

* SHARP Çok fonksiyonlu fotokopi cihazınızda Sharp OSA 4.0 ve üzeri Sharp açık sistem mimarisi yazılımı yüklü olmalıdır. 

GİRİŞ

Bağlantılı İşletme

İyi bağlantılar harika fikirlere ilham verir /This is Why İşte bu yüzden Cloud Portal Office ile işler eskisinden daha iyi.

Peki ya her bir çalışanınızın, bu bilgiler her ne olursa olsun, ihtiyaç duydukları tüm bilgilere güvenle ve istedikleri anda erişebilmelerini sağlayacak gücü işletmenize verirseniz?

Sharp Cloud Portal Office ile bunu yapabilirsiniz.

Artık, Word belgeleriniz, çalışma sayfalarınız, sunumlarız, resimleriniz, videolarınız ve tüm diğer dijital dosyalarınızı  ‘bulutta’  saklayabilirsiniz. Ama bu yalnızca başlangıç.

 

Esneklikte son nokta

Sharp'ın bulut hizmeti size istediğiniz şekilde çalışabilme özgürlüğü verir. Abone olan tüm kullanıcılar (istediğiniz kadar abonelik satın alabilirsiniz) istedikleri her şeyi bir MFP, akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, PC, hatta BIG PAD akıllı tahta kullanarak bulabilir, oluşturabilir, kontrol edebilir ve paylaşabilir.

KEŞFEDİN

 Akıllı telefonlar ve tabletler

Abonelik verdiğiniz herkes Android ya da Apple iOS işletim sistemli cihazını, herkese aynı deneyimi yaşatan ortak bir arayüzden Cloud Portal Office'e erişmek için kullanabilir.       

İrtibat halinde kalmanız için ofiste olmanıza gerek yoktur - ilham nerede gelirse gelsin fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Doğrudan buluta bağlanabilmek için tek ihtiyacınız olan şey cep telefonu sinyali ya da bağlantısıdır.

Telefonunuz ya da tabletinizden dosyaları bulun, karşıya yükleyin, indirin, yönetin ve yazdırın; yeni klasörler oluşturun, işbirliği yapın ve paylaşın. Cloud Portal Office sayesinde nereye giderseniz gidin ekibinizi de yanınızda götürebilirsiniz.

PC'ler

Bir PC'nin sabit diskinde saklanabilen her şey bulutta da saklanabilir. Ve buluta bir kez kaydedildikten sonra, Sharp Cloud Portal Office sayesinde abone ve yetkili olan herkes tarafından kullanılabilir.

Ayrıca nerede olurlarsa ve her ne şekilde çalışırlarsa çalışsınlar her bir ekip üyesinin en güncel versiyona sahip olduğunu bilerek (dosyaların birden çok platformda senkronizasyonu standarttır) fikirlerinizi güvenle paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz. Tek ihtiyaçları olan şey Bir PC ya da MAC ve standart bir internet tarayıcısıdır.

SSS

Cloud Portal Office'den kimler fayda sağlayabilir?

Cloud Portal Office, bilgi depolamak, paylaşmak ve bunları bulup kullanmak isteyen herkes ve ekip çalışmasını ve yakın işbirliğini artırmak isteyen her boyuttan organizasyon için idealdir.

Gerçekten Dropbox gibi ücretsiz hizmetlerle rekabet edebilir mi?

Basit bulut hizmetleri gizli olmayan dosyalar ve fotoğrafların saklanması için uygundur, ancak kurumsal bir yönetici tarafından düzenleme ya da kontrole tabi olmadıkları için pek çok işletme organizasyonun dışında kontrolleri dışında paylaşım yapılacağından endişe etmektedir. Bu sorun yüzünden Dropbox, ücretli olan "Dropbox for Business" hizmetini başlatmıştır.

Cloud Portal Office'i kullanmak ve kurmak kolay mı?

Bir Sharp MFP'niz (Sharp OSA 4.0 veya üstüne sahip olmalıdır) veya Sharp BIG PAD akıllı tahtanız varsa, bu hizmeti kullanmaya anında başlayabilirsiniz. Abonelik satın almak ve dakikalar içinde bağlantıyı oluşturmak için yerel Sharp satıcınızla irtibata geçin. Yetki verdiğiniz tüm kullanıcılar, mobil cihazlar da dahil olmak üzere desteklenen tüm platformlardan tek oturum açışla erişim sağlayabileceklerdir.

Ne kadar güvenli?

Belirli devletlerin bazı bulut hizmetlerine kullanıcıların izni olmaksızın eriştiği yaygın olarak bilinmektedir. Ayrıca iyi bilinen dosya paylaşım hizmetlerinden birine yakın zamanda hacker'larca girilmiştir. Cloud Portal Office, dosyalarınızı izinsiz erişime karşı korumak için gelişmiş şifreleme, kişisel kullanıcı abonelikleri (gerekirse doğrudan IT yöneticiniz tarafından iptal edilebilir) ve özel olarak yalnızca Avrupa'da bulunan sunucuları kullanmaktadır.

 

Destek sağlanıyor mu?

Cloud Portal Office o kadar sezgiseldir ki, muhtemelen ekstra teknik desteğe ihtiyaç duymayacaksınız.  Ancak duyarsanız, ihtiyacınız olan her şeyi Kullanıcı Kılavuzu ya da Yönetici kılavuzunda bulabilir veya Karan Teknoloji size yalnızca bir telefon uzaklığındadır.

Cloud Portal Office abonelikleri nasıl satın alınır ve kullanılır?

Zaten bir Sharp MFP* veya BIG PAD akıllı tahta sahibiyseniz, yapmanız gereken tek şey kaç aboneliğe sahip olmak istediğinize karar vermek ve yerel Sharp satıcınızla irtibata geçmektir.

Bağlanmanız yalnızca dakikalar sürer ve sonrasında her şey sizin kontrolünüzdedir.

Tek bir güvenli internet sitesi üzerinden kullanıcı abonelikleri başlatabilir ya da iptal edebilir, çevrimiçi olarak yeni abonelikler satın alabilir ve başlangıçta verilen 10GB'lık depolama alanınızı artırabilirsiniz. Ayrıca güvenli bir denetim izi vasıtasıyla yapılan tüm eylemleri takip edebilirsiniz.

Büyük kolaylık

Siz iptal etmediğiniz müddetçe abonelikler her ay otomatikman yenilenir, böylelikle Cloud Portal Office'e erişimi kaybedeceğiniz konusunda asla endişelenmeniz gerekmez. Ayrıca, yerel Sharp satıcınız her şeyi aylık tek bir faturaya dahil ederek sizin için hayatı kolaylaştırır.

Sharp'la yeni mi tanışıyorsunuz? Sorun değil. MFP'lerimiz ve akıllı tahtalarımızı kullanarak Cloud Portal Office'ten en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi keşfetmek için yerel Sharp satıcınızla hemen bugün temasa geçin.

*MFP, Sharp OSA 4.0 veya üstü özellikli olmalıdır