Sharp Digital Baskı Makinaları | Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makineleri

Sharp Digital Baskı Makinaları | Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makineleri

Sharp Digital Baskı Makinaları | Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makineleri

Sharp Fotokopi Makineleri ve Doküman Sistemlerinde Profesyonel Digital baskı'nın önemi çok büyüktür. Sharp, geliştirdiği yeni renk teknolojileriyle gerçek renklerle birebir örtüşen renkler üretir. Sharp digital baskı makinaları gelişmiş üstün renk özellikleri yanında, çok fonksiyonlu işlevleri, ekonomik sahip olma maliyetleri ve çevreye duyarlı tasarruf fonksiyonlarıyla da matbaacılık ve Digital baskı alanında çalışan profesyoneller için makina parkının vazgeçilmez üyelerindendir.

"Onun için Sharp" sloganıyla büyük bir kararlılıkla yola devam eden Sharp, çevreye ve insana verdiği değeri üretkenliğe verdiği değerlerle de birleştirerek daha fonksiyonel ve daha uzun ömürlü Digital Baskı Sistemleri üretmeyi başarmıştır. Sharp Profesyonel Digital Baskı sistemleri, düşük durma zamanı, üretkenliği artıran oldukça fazla ve her zaman genişletilebilir fonksiyonları, çevreye, ekonomiye ve işletme bütçelerine duyarlı güç tasarruf fonksiyonları, daha düşük çalışmama zamanı ile Digital baskı profesyonelleri için her zaman ilk seçenektir. 

Sharp Digital baskı sistemleri, düşük maliyetleri sarf malzemeleri ve yaygın yedek parça ve servis hizmetleriyle, Türkiye çapında yaygın bayi ve servis ağıyla, kusursuz hizmet anlayışıyla çok daha yakınınızdadır.

 mx-m1204_fn21_full_slant