Sharp Renkli Fotokopi Makineleri

Sharp Renkli Fotokopi Makineleri

Sharp Renkli Fotokopi Makineleri

 

Sharp Renkli Fotokopi Makineleri | Sharp Profesyonel Baskı Makineleri

 

Sharp Renkli Fotokopi Makineleri Sharp'ın çığır açan ürün gamı içinde yer almaktadır. Heyecan verici gerçek renkler Sharp Renkli Fotokopi ve yüksek kapasiteli, çok fonksiyonlu Digital baskı makinalarıyla artık seçenek olmaktan çıkmış her kullanıcının ve işletmenin zorunlulukları arasına girmiştir.

Sharp Renkli Fotokopi ve baskı Makinaları kurumsal firmalardan Kobilere kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu gibi artık renk konusunda çığır açan Sharp Doküman Sistemleri prova baskıdan Digital baskı ya ve hatta gerçek matbaa baskı çalışmalarına kadar matbaacılarında vazgeçemediği baskı makinaları arasında yerini başarıyla almıştır.

Sharp Renkli Fotokopi ve Baskı makinaları matbaacılar için geliştirilmiş çok özel modellerle bütün dünyada olduğu gibi Türkiyede de kalitesini ispatlamıştır.

Sharp Renkli Fotokopi Makinaları, Sharp Fotokopi Makinaları Türkiye Distribütörü Karan Teknoloji Tarafından temsil edilmektedir. Özellikle Kurumsal, Ortak kullanım, matbaa tipi makinalar yanında kişisel ve büyük ölçekli baskı makinalarında uzman olan Karan teknoloji Sharp Fotokopi makinalarında satış ve satış sonrası servis, destek ve bakım hizmetlerini Türkiye çapında yaygın olarak sunmaktadır..

sharp-mx-7500n-renkli-baski-makinasisharp-colors

Sharp MX-M7500 75 Kopya / Dk. Profesyonel baskı Makinası