Sharp Hakkında

Neden Sharp ? 

En basit haliyle, çözmeye çalıştığınız sorunlar bizim zaten daha önce karşılaştığımız zorluklar olduğu için. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası kuruluşların güvendiği bir ortak olarak küresel rekabet gücünü artırmanın neler gerektirdiğini iyi biliyoruz.

Sharp on yıllardır hızlı ve güvenilir yazıcılar, fotokopi makinaları ve MFP'ler üretmekte ve belgelerin yönetimi için yeni, daha verimli yöntemler geliştirmektedir. Yalnızca teknolojinin nerede ve ne zaman kullanılacağını bilmekle kalmıyor, çoğu durumda sürecin ilerlemesini de sağlıyoruz. 

Günümüzde Sharp önde gelen tüm ülkelerde temsilcilikleri bulunan gerçek anlamda küresel bir şirkettir ve artık uzmanlığımız ofis baskı işlerinin ötesine uzanmış durumdadır. Günümüzde LCD'ler, lazer diyotları, flash bellekler, güneş hücreleri, plasmacluster hava temizleyiciler ve projektörlerin arasında sayılabileceği pek çok ürünle işletmelerin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Sharp ile ortaklık kurduğunuzda yalnızca bugün ihtiyaç duyduğunuz maliyet etkinliği ve operasyonel gücü elde etmekle kalmaz, geleceğe de bir yatırım yapmış olursunuz.